18 липня 2015 р.

ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я


Як рівнянкам вберегтися від серйозних жіночих хвороб?

Недарма говорять, що жіноче здоров'я – найважливіше. Адже здорова жінка уособлює у собі здорове суспільство, відповідно і його процвітання та розвиток. Здавна жінку асоціюють із високим титулом матері та берегині людського роду. Тому в медицині жіночому здоров’ю виокремили цілу галузь знань – гінекологію. Саме вона займається збереженням та відновленням здоров'я жінки різного віку, кожен з яких має свої особливості. Чимало уваги спеціалісти приділяють профілактиці та лікуванню запальних процесів, паталогій, безпліддя у всіх спеціалізованих установах. Не стали винятком і рівненські фахівці, зокрема лікар акушер-гінеколог Людмила Ковальчук із медичного центру «Ваше здоров’я». Лікар - спеціаліст вищої професійної категорії, якому можна сміливо довірити найпотаємніші проблеми,  що вирішуються завдяки правильному та якісному лікуванню.
Рівнянки вже знають, що у медичному центрі «Ваше здоров’я» працюють одні з найкращих фахівців, які приймають не лише дорослих пацієнток, а й юних леді. У центрі велика увага приділяється лікуванню всіх форм чоловічого та жіночого безпліддя з можливою підготовкою пацієнтів до екстракорпорального запліднення, проведення екстракорпорального запліднення з клініками Львова, Києва та Тернополя. Лікарі, які віддали професії багато років життя, допоможуть сім’ям впоратися із безпліддям і відчути щастя батьківства.

Також у «Вашому здоров’ї» фахівці успішно проводять діагностику та лікування різних патологій шийки матки, лікують запальні захворювання тощо. Тут жінці нададуть кваліфіковані рекомендації, як впоратися з проблемами в період порушення менструального циклу і як уникнути ризику розвитку раку шийки матки. У центрі, окрім традиційного гінекологічного огляду, пацієнтки можуть скористатися і послугами УЗД.
Кажуть, краще хворобу попередити, аніж потім її довго лікувати. Окрім того, гострота питання щодо лікування та профілактики жіночих хвороб досить висока, адже у результаті часті жіночі хвороби та несвоєчасне їх лікування може призвести до  раку шийки матки. Такої ж думки притримуються і у медичному центрі «Ваше здоров’я».
- У нашій країні щорічно реєструється близько шістнадцяти тисяч випадків онкопатології жіночих статевих органів. Цікаво, що 40% серед зареєстрованих – жінки репродуктивного віку. Однак, насторожує не лише високий показник захворюваності, а й збільшення випадків пізньо діагностованих візуальних форм раку, зокрема, раку шийки матки, а також захворювань у молодих пацієнток, - розповідає гінеколог Людмила Ковальчук.
За словами лікаря, причини патології найрізноманітніші – ранні статеві стосунки, багато різних партнерів, куріння, висока генетична схильність, вірус папіломи людини тощо. Так, рак шийки матки знаходиться на другому місці серед злоякісних новоутворень жіночих репродуктивних органів і на четвертому в структурі онкологічної захворюваності жіночого населення, складаючи близько 60-80% всіх форм раку геніталій.

- Наприклад, вірус папіломи людини (ВПЛ) належить до найбільш поширених вірусів – його носіями є переважна більшість населення Землі. Більше 90% людей, які живуть статевим життям «заражені» ним. Носійство вірусу може бути безсимптомним або спричиняти інфікування клітин епітелію та проявлятися різними типами доброякісних та передпухлинних новоутворень на слизових оболонках. Лише медичне втручання може виявити вірус в організмі людини, - зауважує лікар-гінеколог медичного центру «Ваше здоров’я».
Лікар Людмила Ковальчук наголошує, що жінка на початкових етапах може і не здогадуватися, що хворіє. Тому, патології шийки матки зазвичай виявляються на пізніх стадіях, коли шанси на одужання невеликі. У той час, в арсеналі сучасної медицини є всі засоби, щоб не лише вчасно діагностувати патологію, але і повністю впоратися з хворобою.
- Якби наші жінки приходили на огляд, хоча б раз на рік – багатьох хвороб вони не знали, адже вчасно можна було б їх уникнути, - каже лікар медичному центрі «Ваше здоров’я» Людмила Ковальчук. – Коли пацієнтка приходить на огляд до нашого кабінету, у нас є всі умови та засоби для повного і ретельного огляду її жіночого здоров’я. Спочатку ми проводимо цитологічний аналіз виділень із шийки матки та кольпоскопічне дослідження. Під спеціальним мікроскопом лікар може побачити патологічне вогнище, взяти прицільну біопсію. Лише після цього лікуючий лікар вирішує подальший план лікування: чи достатньо пролікувати запальний процес, або ж коагулювати чи висікти патологічну ділянку шийки матки.
Вдаючись до профілактичних заходів, грамотної і вчасної діагностики, професійного лікування не наслідків, а причин захворювання, можна уникнути страшних хвороб та дороговартісного лікування. А найголовніше - контакт з фахівцями у дуже делікатній області не принесе психологічний дискомфорт. Тому жінкам варто обирати лише якісне лікування у професійних лікарів! Рівнянки вже знають, що у медичному центрі «Ваше здоров’я» працюють одні з найкращих фахівців, обстеження проводяться ретельно та якісно.
Більше інформації на сайті: diagnosis.yolasite.com
Матеріал у вигляді інтерв’ю опубліковано на рівненському новинному порталі "Все – сайт чесних новин"

Лікар гінеколог МЦСТ «Ваше здоров’я» Людмила Ковальчук, обстеження, кольпоскопія, діагностика патології шийки матки, перевірка прохідності маткових труб методами УЗД, рентгенографії, лікування патології жіночої сфери - гормональні розлади, запальні процеси, кистоутворення, міоми, поліпи.
вул. Данила Галицького, 1.
телефони: (0362) 64-24-11,
моб. (050) 45-32-169,
моб. (097) 18-31-348.
Графік роботи:
Пн.–Пт.: 09:00–17:00,
Сб.: 09:00–14:00

Немає коментарів:

Дописати коментар