ГІНЕКОЛОГІЯ

Щаслива жінка - це передусім здорова жінка. Рівнянки вже знають, що у медичному центрі «Ваше здоров’я» працюють одні з найкращих фахівців-гінекологів, які приймають не лише дорослих пацієнток, а й юних леді, обстеження проводяться ретельно та якісно.

Коли пацієнтка приходить на огляд до нашого кабінету, у нас є всі умови та засоби для повного і ретельного огляду її жіночого здоров’я: гінекологічне обстеження, кольпоскопія, УЗД,  діагностика патології шийки матки, цитологічний аналіз. Окрім традиційного гінекологічного огляду з кольпоскопією пацієнткам проводиться УЗД органів малого тазу (матки і придатків) - це єдиний спосіб виявлення патологій роботи жіночих органів у дівчат. Для лікування патологій жіночої сфери використовуються новітні технологічні досягнення  в медичній практиці, наші кабінети оснащені останнім обладнанням з використанням малоінвазивних і нетравматичних методик лікування захворювань.
У нашому Медичному центрі "Ваше здров’я" та нашій Клініці 4D-УЗД  лікарі-гінекологи проводять гінекологічний огляд, кольпоскопію, взяття всіх мазків згідно наказів МОЗ (аналізи: жіноча панель рідинна цитологія), надають консультації гінеколога, УЗД органів малого таза.

  • Гінекологічний огляд, консультація гінеколога
  • Кольпоскопія, діагностика патології шийки матки
  • Аналізи: жіноча панель рідинна цитологія, взяття всіх мазків згідно наказів МОЗ
  • УЗД в гінекології - гормональні розлади, запальні процеси, кистоутворення, міоми, поліпи 
  • Гормональна діагностика: направлення на визначення рівня гормонів яєчників, гіпофіза, наднирників, щитовидної залози.
  • Перевірка прохідності маткових труб методами УЗД, рентгенографії.
  • Лікування патології жіночої сфери - консервативне, оперативне (лапароскопія):  гормональні розлади, запальні процеси, кистоутворення, міоми, поліпи.
  • Підготовка пацієнтів до гістероскопії та лапароскопії
  • Лікування патологій шийки матки (ерозії) з використанням високочастотної аргонової коагуляції .

КОЛЬПОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

На сьогоднішній день неможливо уявити повне гінекологічне обстеження без кольпоскопії. Кольпоскопія – це дуже інформативний метод, який дає можливість провести повну ревізію слизової шийки матки та піхви, що зробити неозброєним оком неможливо.

 У нашому  Медичному центрі "Ваше здров’я" та нашій Клініці 4D-УЗД застосовують найсучасніші відеокольпоскопи «Scaner МК-200», які оперативно виводять зображення на монітор комп’ютера, не спотворюючи кольорів, що є дуже важливим для постановки коректного діагнозу. Кольпоскоп дозволяє провести огляд і зберегти дані дослідження стінок піхви і шийки матки для подальших порівнянь та оцінки динаміки розвитку патологічних процесів, серед яких можуть бути дисплазія шийки матки і ерозія шийки матки.
Ерозія шийки матки характеризується патологічним процесом заміщення багатошарового епітелію циліндричним і є одним з найпоширеніших жіночих недуг. Захворювання може протікати довгий час безсимптомно і може призвести до розвитку пухлини. Тому кожній жінці необхідно двічі на рік проходити огляд у гінеколога.

Кольпоскопічне дослідження дозволяє виявити ранні зміни епітелію, запальні процеси, ерозії, поліпи, передракові захворювання, атрофічні зміни шийки матки та піхви. Завдяки сильному оптичному збільшенню сучасних відеокольпоскопів стало можливим виявляти патологію навіть за наявності незначних змін форми шийки матки чи кольору її слизової оболонки. У ході кольпоскопії лікар оцінює форму і розмір шийки матки, рельєф та колір слизової оболонки, стан дрібних кровоносних судин.

За наявності патології шийки матки кольпоскопію проводять кожні 6 місяців, щоб зробити оцінку розвитку захворювання та динаміки лікування. Ерозію і рак шийки матки реально діагностувати на ранніх стадіях розвитку, коли його можна і треба вилікувати!

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА  В ГІНЕКОЛОГІЇ


У гінекології УЗД доповнює огляд гінеколога і застосовується дуже широко, тому що з його допомогою з високим ступенем надійності можна проводити обстеження органів малого таза і спостерігати за розвитком вагітності. УЗД – метод обстеження, який дозволяє лікарю гінекологу отримати вичерпне уявлення про стан всіх органів малого тазу, в тому числі матки і яйників, що має величезне значення в діагностиці пухлинних і запальних захворювань, аномалій розвитку матки.
У нашому Медичному центрі "Ваше здров’я" та нашій Клініці 4D-УЗД  гінекологічне ультразвукове обстеження проводять на найточнішому у світі  ультразвуковому 4D апараті експертного класу Voluson E8 Expert. Можливості експертного комплексного УЗД органів малого тазу у жінок на  ультразвуковому 4D апараті експертного класу Voluson E8 Expert  дозволяють не тільки отримати найбільш достовірний результат і точний опис стану органів і тканин, своєчасно виявити і класифікувати ознаки переважної більшості патології,  але й значно скоротити загальний час обстеження до постановки остаточного діагнозу, а в багатьох випадках уникнути зайвого оперативного втручання на органах репродуктивної сфери.

Обстеження в нашому центрі проводяться ретельно та якісно. Лікар обов’язково послідовно оглядає тіло матки, її порожнину,  слизову оболонку (ендометрій), шийку матки,  яєчники, ретельно досліджується простір позаду від матки. Для визначення форми матки будується об’ємне зображення органу, за допомогою якого можуть бути виявлені аномалії розвитку: двурога, сідлоподібна, подвоєння і внутрішньоматкова перетинка. Визначають розміри матки, її об’єм. Досліджують матковий м’яз (міометрій) для виключення фіброматозних вузлів, ендометріоїдних вогнищ,  пухлин.  Дуже ретельно обстежують ендометрій на предмет поліпів, вогнищевих потовщень, інших структурних змін тощо. 

Важливе значення має якісне дослідження шийки матки з доплерометрією, яке дозволяє виявити пухлини шийки без клінічних та кольпоскопічних проявів. Застосування допплерометрії при діагностиці ряду захворювань в гінекології дозволяє отримати раніше недоступну іншими методами інформацію. Ще більш інформативним є використання кольорового допплерівського картування і апаратів, що дають тривимірне зображення. Шийка матки - це нижній сегмент матки, який ділиться на дві частини: піхвову і надпіхвову. Огляд піхвової частини проводиться на стандартному прийомі у гінеколога. Що стосується надпіхвової частини, то вона розташовується більш глибоко і з'єднується з маткою через внутрішній зів. Для її обстеження призначено УЗД органів малого таза.

Принципово новий трансвагінальний 4D-датчик значно підвищує діагностичну надійність у складних гінекологічних дослідженнях. УЗД органів малого тазу внутрішньопорожнинним (вагінальним) датчиком дозволяє побачити навіть найменші утворення розмірами в декілька міліметрів. Це особливо важливо для УЗД яйників, якісна візуалізація яких трансабдомінальним способом не завжди можлива. Ми прагнемо отримати якомога детальніші показники, щоб Ви отримали найповнішу інформацію про свій стан.
Ультразвукове дослідження дуже інформативне в діагностиці захворювань яйників.  Найчастіше приходиться діагностувати функціональні кісти, що мають дисгормональну природу. Такі кісти, як правило, зникають самі протягом 1-3 місяців і не вимагають лікування. Ендометріоїдні, дермоїдні, серозні кісти також добре діагностуються при ультразвуковому дослідженні.  Але інколи може виникнути необхідність в повторному огляді після менструації або через деякий час, щоб чітко встановити природу кістозного утворення або підтвердити зникнення функціональної кісти (фолікулярної, лютеїнової). Скарг хворі зазвичай не пред'являють, і кіста виявляється випадково при гінекологічному огляді. Злоякісні пухлини невеликих розмірів, що мають безсимптомний перебіг, можливо діагностувати тільки за допомою якісного експертного ультразвукового дослідження.
УЗД є незамінною складовою в діагностиці функціональних порушень яєчників таких як: рання менопауза, ановуляторна дисфункція.

Ультразвукова діагностика в гінекології ставить перед собою такі цілі:

• виявити захворювання внутрішніх статевих органів жінки на будь-якому етапі їх розвитку
• оцінити анатомічні особливості розвитку матки, її труб, шийки, зв'язкового апарату,
• оцінити ефективність проведеного лікування
• поставити діагноз захворювання статевої сфери, особливо якщо симптоми настільки мізерні, що не дозволяють цього зробити.Висновок, отриманий за наслідками УЗД експертного рівня, обов’язково супроводжується якісними фотозображеннями, що  допомагає різним лікарям-спеціалістам об'єктивно  оцінити ступінь патології та визначитися з тактикою лікування. Якісна ультразвукова діагностика - це гарантія правильного клінічного рішення!

Немає коментарів:

Дописати коментар