25 травня 2017 р.

УЗД суглобів, хрящів, сухожиль, м’язів


 З появою нових високотехнологічних цифрових апаратів, оснащених високочастотними датчиками понад 15 мГц, УЗД суглобів та УЗД м’язів і сухожиль стали стандартом для дослідження стану тканин та структур організму при будь-яких захворюваннях і травмах, особливо коли характерною рисою є болі в суглобах -  це один з надійних та якісних способів дослідити стан хрящів, суглобних сумок, сухожиль, м’язів.

Під час дослідження лікар оцінює не тільки стан суглобів, а завдяки наявності в Медичному центрі «Ваше здоров’я» сучасних УЗ-апаратів експертного класа з високими технічними характеристиками — стан судин (доплерографія). УЗД не має протипоказань і може використовуватися для обстеження маленьких дітей і вагітних жінок.

 УЗД суглобів

УЗД суглобів та кістково-м’язевої системи використовується часто, оскільки це один з надійних та якісних способів дослідити стан хрящів, суглобних сумок, сухожиль, м’язів, оцінити м’які тканини без рентгенівського опромінення.
При будь-якому травмуванні кінцівок УЗД є обов’язковим, адже дозволяє точно визначити місце травми, її вид, а відтак і правильний метод лікування і відновлення пацієнта.
УЗД дає можливість оцінити стан проблемного місця ще на доклінічній стадії, коли з’являються перші больові відчуття. При початкових стадіях запалення суглобів ультразвукова діагностика дозволяє уникнути проведення операції і значно скорочує процес реабілітації хворого.
Ультразвук чудово виявляє дегенеративні стани в суглобах та хрящах, показує різні пухлини, наявність гематом, розривів та інших відхилень від нормального стану. Ультразвукове дослідження суглобів дозволяє візуалізувати саме м’які тканини – м’язи, сухожилля, хрящі, зв’язки, оцінити дефекти цих структур, наявність пухлиноподібних утворень, внутрисуставного серозного (запальна рідина) або геморагічного (кровотеча) випоту.
У медичному центрі сучасних технологій «Ваше здоров’я» використовується сучасний ультразвуковий сканер з надчутливим датчиком. Таким чином, спеціаліст має можливість дуже точно визначити місце запалення та провести чітке локальне лікування.
В нашому медичному центрі можна дослідити нижньощелепні суглоби,  тазостегнові (кульшові), колінні суглоби, гомілкові, суглоби стопи, плечові й ліктьові суглоби, променевозап’ястні суглоби.
Крім візуального огляду змін в структурах суглоба, УЗД дозволяє оцінити роботу суглоба в русі, що важливо при діагностиці вивихів, підвивихи, травматичних уражень.

Коли рекомендується провести УЗД суглобів?

  • Больові відчуття в області суглобів
  • Травматичні ураження суглобів
  • Артрози (дегенеративні суглобові захворювання)
  • Артрити (запальні суглобові захворювання)
Заключення надається згідно стандартних протоколів, затверджених МОЗ. Висновок, отриманий за наслідками УЗД експертного рівня, обов’язково супроводжується якісними фотозображеннями, що  допомагає лікарям-спеціалістам об’єктивно оцінити ступінь патології та визначитися з тактикою лікування. У розшифровці результатів УЗД лікар описує форму і структуру всіх які візуалізуються елементів суглоба чи хребетного стовпа, оцінює зміну положення тіл хребців, виявлене при згинальній та розгинальнвй пробах.
В МЦСТ «Ваше здоров’я» наші лікарі звикли точно описувати патологічну тканину, даючи їй чіткі характеристики, і завжди підтверджують побачене ними 4-6 кольоровими фотографіями для того, щоб клінічні лікарі мали об’єктивну картину захворювання.

Телефони для попереднього запису:
(0362) 64-24-11
(050)  435 21 69 
(097)  183 13 48
 м. Рівне, вул. Данила Галицького,1,
час роботи:
понеділок-п’ятниця: з 9.00 до 17.00;
субота:  з 9.00 до 13.00; неділя - вихідний

Немає коментарів:

Дописати коментар