1 липня 2016 р.

ЛІТНЯ АКЦІЯ для неплідних пар від кращих репродуктивних клінік України!

Увага для пацієнтів ЕКЗ! Стати батьками цим літом набагато доступніше, ніж ви собі уявляєте!

Клініки Львова з червня - липня проводять акції з суттєвою економією ваших коштів!
Медичний центр сучасних технологій «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я» представляє акційні пропозиції своїх партнерів - провідних українських клінік сучасної репродукційної медицини, в яких можуть взяти участь жителі Рівненщини - будь-яке безплідне подружжя чи жінка, у якої є покази до запліднення In Vitro. За нашими спостереженнями, ці клініки на даний час дають найвищий відсоток ефективності при розумних цінах!

 Медичний центр репродукції «ІНТЕРСОНО» та Клініка репродукції людини «АЛЬТЕРНАТИВА» проводять літню акцію для українських неплідних пар зі значним зниженням ціни на IVF (пацієнти з-за кордону до участі в акції не  допускаються), яка триватиме до 31 серпня 2016 року.

 Метод екстракорпорального запліднення in-vitro (його ще називають ЕКЗ, ЗІВ, IVF) на сьогодні признано найефективнішим методом лікування безпліддя з усього арсеналу допоміжних репродуктивних технологій.
Його суть полягає у тому, що яйцеклітину жінки запліднюють спермою партнера поза межами тіла, "в пробірці".
Далі в лабораторних умовах ведеться спостереження за початковими етапами розвитку ембріона, після чого яйцеклітину із зародком переносять у порожнину матки.

Процедура запліднення "in vitro"
не дуже проста, й відбувається у декілька етапів.

Стимуляція росту яйцеклітин
Спочатку організм жінки готують до програми, потім препаратами стимулюють ріст фолікулів, в яких дозрівають яйцеклітини. Існують різні види протоколів стимуляції, які підбираються індивідуально для кожної жінки.
Пункція яєчників та аспірація фолікулів
Під контролем УЗД з вирощених фолікулів спеціальною голкою забирають фолікулярну рідину разом з яйцеклітиною. Ця процедура проводиться під загальним короткочасним знеболенням. 
Запліднення яйцеклітин IVF і культивування ембріонів
Спеціально оброблену сперму і виділені з фолікулярної рідини яйцеклітини з’єднують і поміщають в інкубатор з живильним середовищем для запліднення і подальшого розвитку в умовах ембріологічної лабораторії.
На цьому етапі програми ЗІВ можна провести передімплантаційну генетичну діагностику (ПГД), яка дозволить відібрати здорові й сильні ембріони для імплантації.
Перенесення ембріонів в порожнину матки (ембріотрансфер)
Через декілька днів після запліднення ембріони переносять в порожнину матки. Процедура – безболісна.
Діагностика вагітності
За аналізом крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) настання вагітності можна визначити вже на 12-14-й день після перенесення ембріона.
Лікування методом ЗІВ проходить амбулаторно, але потребує від пацієнта дисциплінованості та пунктуальності. Тому перед початком програми ЗІВ необхідно спланувати можливість відвідування клініки 4-5 разів під час стимуляції (протягом 2-4 тижнів) та у призначені дні пройти процедури пункції та пересадки ембріонів.

Хороша новина для пацієнтів з Рівненщини, Нетішина, Луцька - репродуктивні клініки проводять цю акцію сумісно зі своїм рівненським партнером - МЦСТ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я». А це для пацієнтів означає додаткові переваги!
Передусім,  усі обстеження, стимуляцію,  УЗД-моніторинг та підготовку до екстракорпорального заплідненя методом IVF пацієнти мають можливість пройти в Рівному в Медичному центрі «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я», і лише на пункцію та перенос ембріонів відвідують обрану клініку. Для пацієнта психологічно легше переносити підготовку без постійних поїздок в інше місто, крім того, ще є фінансові вигоди – окрім економії на поїздках ми пропонуємо нижчі ціни на послуги.
У нас крім обстеження пацієнти можуть пройти перший найдовший етап ЕКЗ - стимуляцію, при цьому всі медикаменти для стимуляції ви отримаєте по гуртових цінах.
Власне, майже всі процедури стосуються жінки - присутність чоловіка необхідна двічі: для попереднього обстеження та в день пункції фолікулів для здачі сперми у репродукційній клініці.
Ще важливий момент: вибір лікаря клініки, який проводитиме пункцію, перенос ембріонів і контролюватиме IVF. Наших пацієнтів ведуть провідні спеціалісти репродукційних клінік-партнерів, до яких при записуванні на прийом безпосередньо в самій клініці, зазвичай, велика черга:
 • Клініка репродукції людини «АЛЬТЕРНАТИВА» -
  Михайлишин Любов Олегівна, заввідділення репродуктології, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст УЗД, кандидат медичних наук
   
 • Клініка генетики репродукції  «ВІКТОРІЯ» -
  Давид Лілія Володимирівна, головний лікар клініки, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст УЗД
   
 • Клініка репродуктивної медицини «ІНТЕРСОНО» -
  Семчишин Роксолана Олександрівна, заввідділення репродуктології, лікар-акушер-гінеколог, кандидат медичних наук
  Повернувшись із клініки після штучного запліднення жінка і надалі буде знаходитись під уважним наглядом лікаря-спеціаліста МЦСТ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я», який супроводжуватиме вагітність. Адже в Медичному центрі «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я» ми можемо, на відміну від спеціалізованих клінік, більше уваги і часу приділити пацієнтці на всіх етапах, щоб зачати, виносити та народити здорову дитину. Ультразвукове дослідження перебігу вагітності і розвитку плода допоможе на кожному етапі переконатися, що з мамою і дитинкою все гаразд.

  Детальніше про умови кожної акції ви можете дізнатися на офіційних сайтах клінік "Альтернатива" або "Інтерсоно" чи на нашому сайті, зайшовши на сторінки партнерів. Щоб взяти участь в акції, Вам достатньо сконтактуватися з нами:
  МЦСТ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я», м. Рівне, вул. Данила Галицького, 1
  телефони для запису до лікаря- репродуктолога І.Я.Корчака:
  (0362) 438310
  050 435 21 82
  096 391 97 08
  (0362) 642411
  050 435 21 69
  097 183 13 48

  Немає коментарів:

  Дописати коментар