10 жовтня 2015 р.

ПРОФІЛАКТИЧНІ МЕДОГЛЯДИ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я

Шановні пацієнти!
Просимо звернути вашу увагу, що основною запорукою вашого здоров'я є не лише якісна діагностика та лікування захворювань, а і профілактика, зокрема, проведення профілактичних медичних оглядів.

Згідно рекомендацій лікарів, частота профілактичних ультразвукових обстежень повинна бути не рідше:
  •     – органів черевної порожнини та нирок — 2 рази на рік;
  •     – органів малого тазу у жінок — 2 рази на рік;
  •     – передміхурової залози у чоловіків — 2 рази на рік;
  •     – щитовидної залози — 1 раз на рік;
  •     – молочних залоз — 1 раз на рік;
  •     – доплерографія сонних, хребетних артерій та судин кінцівок — 1 раз на рік.
При наявності патології дослідження може проводитись частіше для контролю якості лікування та динаміки перебігу захворювання.

Існують накази МОЗ , згідно з якими загальні профілактичні медичні огляди повинні проводитись щорічно. В основному на даний час їх проходять ті, кого “змушують” на роботі, при цьому часто огляд проводиться формально, а обладнання в державних поліклініках здебільшого зношене і застаріле.

На відміну від цього, обстеження в приватних медичних центрах має свої особливості та переваги. Не обов'язково мати направлення від дільничого терапевта чи від лікуючого лікаря. Пацієнт може обстежитись за власною ініціативою, коли відчуває якісь негаразди зі здоров'ям, або просто для профілактики. Фахівці допоможуть розібратися, які саме дослідження потрібні в кожній конкретній ситуації. При виявленні патології пацієнт буде скерований для дообстеження та подальшого лікування до кращих фахівців області та за її межами.

Варто зазначити, що пацієнт має право сам обирати лікаря і заклад, у якому проходити обстеження. Ми приймаємо усіх пацієнтів, зокрема і тих, хто звернувся до нас, маючи направлення в інший лікувальний заклад. Заключення надається згідно стандартних протоколів, затверджених міністерством охорони здоров'я. У разі необхідності лікуючий лікар може по телефону зв'язатися з лікарем, який проводив обстеження та отримати відповіді на запитання, якщо вони виникли.
Ми приймаємо всі зауваження, пропозиції та побажання від лікарів та пацієнтів щодо вдосконалення якості нашої роботи.
Бережіть своє здоров’я!

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Данила Галицького, 1
телефони для попереднього запису:

(0362) 64-24-11
(050) 435 2169
(097) 183 1348

час роботи:
понеділок-п’ятниця: з 9.00 до 17.00
субота:  з 9.00 до 13.00, неділя - вихідний

Житковський Роман Володимирович,
лікар УЗД Медичного центру сучасних технологій «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я»

Немає коментарів:

Дописати коментар